اقامتگاه بومگردی ساسنگ گلستان

درباره اقامتگاه ساسنگ

سرکار خانم راحله احمدی

سرکار خانم راحله احمدی

میزبان شما در اقامتگاه بومگردی ساسنگ

شماره تماس مستقیم: ۰۹۱۲۸۸۸۳۲۶۸

آدرس: استان گلستان، کیلومتر ۱۸ جاده آزادشهر به مینودشت، جاده فرعی بعد از شهرک صنعتی
۱۶ کیلومتر در امتداد جاده فرعی، روستای ساسنگ

درباره امکانات اقامتی و خدمات ساسنگ

اکولوژ ساسنگ سه اتاق دارد به نام های زیتون و ابریشم و توت که در مجموع ظرفیت پذیرش ۱۵ نفر را فراهم نموده است. یک اتاق نشیمن مشترک و یک آشپزخانه کوچک فضای مشترک اتاق ها را تشکیل داده و ایوان بزرگ آبی رنگ که رو به دامنه های سرسبز جنگلی باز میشود، زیبایی خانه را صدچندان کرده است.
اتاق نشیمن، اتاق ابریشم و اتاق زیتون شومینه هیزمی دارد و امکان تهیه چای آتشی و دمنوش های گیاهی برای مهمانان فراهم است. (هر چند که ما ترجیح میدهیم به جای مصرف هیزم و آسیب به جنگل از اجاق گاز برای جوشاندن آب استفاده کنیم)
علاوه بر شومینه هیزمی، در تمام اتاق ها بخاری گازسوز تعبیه شده و هیچ مشکلی در گرم کردن فضا در فصل سرد سال وجود ندارد.
دو سرویس بهداشتی (ایرانی و فرنگی) و یک حمام با رعایت کامل ضوابط بهداشتی در اکولوژ ساخته شده و آب گرم در تمام فصول سال به راحتی قابل استفاده است.
در اکولوژ ساسنگ امکان آشپزی و پخت و پز برای مهمانان فراهم نیست، اما چنانچه شما مایل باشید میتوانید در پخت غذاهای محلی به آشپز کمک کنید.
ترشیجات، انواع نان و شیرینی محلی و تنقلات به عنوان میان وعده سرو میشود و مطمین باشید که تمامی مواد غذایی مورد استفاده از محصولات روستا بوده و در نهایت سلیقه و پاکیزگی تهیه شده است. دو نفر از پسران جوان روستا امور مربوط به پذیرایی از شما و خدمت رسانی را به عهده دارند و ما تلاش می کنیم که شما در این خانه همانقدر آسوده باشید که در خانه خود هستید.

نظرات مهمانان

نظر شما در مورد اقامتگاه بومگردی ساسنگ